В чергову халепу потрапив секретар Тернопільської міської ради Ігор Турський. З подачі деяких інтернет-видань з’явилася інформація про те, що чиновник зі «Свободи» нібито придбав (або ж отримав) круту іномарку BMV X7.

Цікаво, що за останніх півроку це вже другий скандал, в якому фігурують припущення про автомобільні «обновки» оточення міського голови Тернополя Сергія Надала. Раніше в інтернеті з’являлась інформація про новий Range Rover, на якому нібито їздить 26-річний економічний заступник Володимир Камінський. Для  чиновників Тернопільщини – це не дивина. Є з кого приклад брати. До історії з ДТП на Чемеровеччині голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян та його попередник користувалися елітною «Тойотою Ленд Крузер», яку державній установі з невідомих причин позичив (чи дав в оренду) «Приватбанк».

В останньому випадку прес-служба міськради поспішила «вивісити» на офіційному сайті спростування щодо наявності у секретаря міськради дорогої іномарки:

«Нещодавно ряд інтернет-видань поширили інформацію про те, що нібито секретарю міської ради Ігорю Турському подарували нову іномарку. Дана інформація не відповідає дійсності та вводить в оману тисячі тернополян. Відділ зв’язків з громадськістю та засобів масової інформації Тернопільської міської ради заявляє: секретар міської ради користується виключно службовим автомобілем марки «Dacia Logan» та не володіє приватними транспортними засобами».

Здавалося б скандал вичерпаний, а підозри інтернет-громадськості не мають підстав. Але після деякої паузи взяв слово фігурант журналістської публікації. У відеоінтерв’ю, розміщеному на сайті «Про все», Турський розповів «захоплюючу» історію про сімейний автомобіль. З’ясувалося, що за несподіваним збігом обставин  його батько-підприємець нещодавно подарував матері БМВ, але не Х7 (модель якої в природі не існує!), а Х5. Вартість  нової моделі такого люксового подарунку за скромними мірками складає, як мінімум, 70-80 тис. у. о.

Далі секретар міськради стверджує, що хоч і  родинний бізнес переживає непрості часи, таку покупку батько зробив з нагоди сімейного ювілею. У відео також секретар міськради розповідає цікаві подробиці з власного життя. Зокрема, що навесні минулого року продав своє попереднє авто, яке раніше придбав з салону; про свою позицію щодо історії з наданням міськрадою  в безкоштовну оренду танцювального клубу «Мальви», який очолює його теща Ольга Михайлівна; про те, як став націоналістом і завдяки кому вступив до партії Олега Тягнибока.

Але щоб краще зрозуміти про що йде мова, варто подивитися відео, яке має всі шанси стати хітом українського You Tube.

Нагадаємо, що раніше за історію з недопалком Ігорю Турському присвятив іронічний вірш поет з кримського видання.

Цікаво, що до роботи «другою людиною» в команді Сергія Надала Ігор Турський майже 10 років працював скромним викладачем в тернопільській «кузні» кадрів – ТНЕУ.