За підсумками виборів в Івано-Франківській міськраді працюватимуть 59 депутатів, оскільки ВО Свобода отримало більше мандатів, ніж кількість зареєстрованих кандидатів на вибори.

Зокрема, ВО «Свобода» отримала 24 мандати в Івано-Франківській міській раді за мажоритарними округами, Фронт змін – 3, Всеукраїнське об’єднання Батьківщина – 1, Українська республіканська партія Собор – 1, Партія регіонів – 1 мандат.

Крім того, Свобода отримала 10 мандатів в Івано-Франківській міській раді за партійними списками, Фронт змін – 6, Всеукраїнське об’єднання Батьківщина – 4, Партія регіонів – 3, Третя сила – 2, УДАР Віталія Кличка – 2, Наша Україна – 2.

При цьому, Свобода набрала кількість голосів, відповідну представництву 11 місць у міськраді з партсписками, однак отримає в ньому лише 10 місць, оскільки з 30 кандидатів, які були у списку партії, 20 також балотувалися і пройшли за мажоритарними округами.

Таким чином, одне місце в міськраді буде вакантним, а всього міськрада налічуватиме 59 депутатів, пише Галінфо.

Схожа ситуація сталася в Тернополі, коли у 2006-му році на хвилі популярності Юлії Володимирівни “каманда” Деревляного зібрала купу голосів і в місті, і в області. Список кандидатів БЮТ теж виявився коротшим відносно здобутих голосів.

І де зараз той БЮТ?