Валентин ХоптянЧерговий скандал довкола особи голови Тернопільської ОДА набирає обертів. За його “розкрутку” взялася обласна організація партії “Ьатьківщина”

Після випадку із затопленням сусідів, який отримав широкий розголос, набуттям громадськості стала інформація про тзеиельний скандал. У селі Кам’янки Підволочиського району, нібито, 190 га громадської землі передали одній особі. Особливої пікантності цій ситуації додає те, що в приватному помешканні цієї людини начебто мешкає сам губернатор.

Таку інформацію оприлюднила обласна організація партії “Батьківщина”.

Як повідомляється, майже сто мешканців Кам’янок і Мовчанівки Підволочиського району 1-го квітня приїхали до голови ОДА Валентина Хоптяна з вимогою розібратися в ситуації, яка виникла в їхніх населених пунктах навколо земель резервного фонду.

Раніше ці землі, площею 190 га, належали агрофірмі «Медобори». Пізніше суд «відібрав» їх в агрофірми, віднісши до категорії «резервних земель». Згідно з земельним законодавством (ст. ст. 22 та 121 Земельного кодексу України), землі резервного фонду можуть передаватися виключно для ведення особистого селянського господарства (не більше 2 га на господарство). Але коли безземельні жителі згаданих сіл звернулися до голови РДА з проханням передати їм ці землі, виявилося, що на них уже є претендент. Причому – один: мешканець Кам’янок Михайло Глушко. Як так сталося, що цій людині вдалося обійти законодавство? Все дуже просто: у його домі живе… голова ОДА Валентин Хоптян, – ідеться у повідомленні.

Валентин Хоптян навіть не захотів вислухати протестувальників, а голова облради Кайда зіслався на зайнятість, тож люди звернулися до нардепа Василя Деревляного, повідомляють у «Батьківщині».

Як повідомляє сайт «Батьківщини», Деревляний направив депутатське звернення до правоохоронних органів з вимогою не допустити розграбування земель резервного фонду Кам’янківської сільради та надати правову оцінку чиновникам, причетним до незаконних дій.

На фото: В головного чиновника апетит нівроку