Незвичну здобич для своїх злочинних замислів — банки з консервацією обрав 35-річний злодій у місті Чорткові. Зловмисник задля поживи навідувався до райцентру з сусідньої області. У райцентрі почастішали крадіжки з підвалів будинків. Невідомий зловмисник зламував навісні замки та обкрадав підвали місцевих жителів. Причому, з поміж усієї консервації, зловмисник обирав лише закрутки з м’яса, птиці та банки зі смальцем. Мало не щоночі котрийсь з господарів потерпав від любителя недешевої у наш час консервації. Правоохоронці запідозрили, що до подібних протиправних діянь причетна одна особа. Лиходій безкарно орудував протягом місяця, однак міліціонерам таки вдалося впіймати ласого до чужого добра крадія.
Міліціонери посилили патрулювання поблизу будинків, і одніє ї ночі злодій таки видав себе. Спритний крадій вкотре проник у підвальне приміщення багатоквартирного будинку, та, набравши в мішок банок зі смальцем, спробував непомітно втекти. Однак на вулиці на зловмисника вже очікували працівники міліції.
Як розповів заступник начальника Чортківського райвідділу внутрішніх справ Андрій Свинарчук, зловмисник вже не раз потрапляв в поле зору правоохоронців. Уродженець села Ланівці Борщівського району місцем своїх злодіянь обрав саме Чортківщину. Ще в 2001 році чоловік скоїв крадіжку одинадцяти корів, за що й потрапив за ґрати. Однак на цьому в’язничні поневіряння лиходія не закінчилися. Вдруге довелося відбути покарання за хуліганські дії. Здавалося, після цього порушник схаменувся, знайшов дружину та переїхав жити до Чернівців. Однак через деякий час таки повернувся до Чорткова, аби знову коїти протиправне. Цього разу – обкрадати підвальні приміщення. У квартирі затриманого правоохоронці виявили понад 70 банок м’ясних консерв. За фактом злочину міліціонери втретє порушили проти затриманого кримінальну справу, інформує сайт УМВС