Провівши дванадцять років у місцях позбавлення волі за майнові злочини, сорокатрьохрічний мешканець Борщівського району Тернопільської області, вочевидь, не задумувався, як змінити власне життя. Інакше чоловік не вдався б до старого ремесла. Лише за дев’ять місяців, які провів на волі, вчинив майже двадцять крадіжок.

.

Як повідомили у Теребовлянському райвідділі міліції, лише в їхньому районі зловмисник скоїв три крадіжки. Об’єктами збагачення переважно ставали нежитлові приміщення. У селах Кровінка та Говилів лиходій обікрав сільські ради. Як відомо, на адміністративних будівлях майорять стяги – по них він і орієнтувався. Знав крадій, що в таких приміщеннях обов’язково знайдеться щось із техніки. І не помилявся. З обох сільських рад поцупив комп’ютерні системні блоки. Ще одним місцем збагачення стала загальноосвітня школа в районному центрі. Звідти викрав не лише техніку — до рук «прилипли» ще й два муляжі рушниць, які слугували наочним знаряддям у допризовній підготовці юнаків. Цікаво, що до Теребовлі злочинця привела альма-матер. Як не парадоксально, це місто йому було знайоме через те, що колись тут навчався.
Усе накрадене стягував до приватного помешкання у селі Пищатинці Борщівського району. Згодом міліціонери знайдуть чимало чужого добра, яке стане доказом причетності зловмисника й до інших протиправних діянь. Виявилося, що підозрюваний встиг наслідити не лише в Тернопільській області, де, окрім вищезгаданого, обікрав селищну раду в Борщівському районі, квартиру в Заліщиках та ковбасний цех і поштове відділення у селах Гусятинського району. Географія злочинних діянь сягнула й Чернівецького краю. Тамтешні правоохоронці підозрюють його у восьми крадіжках з сільських рад та чотирьох незаконних заволодіннях транспортними засобами.
Зловмисника арештували. На рішення суду він чекатиме у слідчому ізоляторі. Стаття, яку інкримінують підозрюваному –185 (частина 3), передбачає до шести років позбавлення волі.