В Україні тривають перевірки всіх існуючих комунальних тарифів – повідомив голова комісії з держрегулювання комун послуг Валерій Саратов.

Він назвав 4 області, де економічно обґрунтована плата за холодну воду – Чернігівська, Черкаська, Тернопільська і Рівненська. Однак, перевірки продовжуються і тарифні дані по всій країні обіцяють оприлюднити до кінця року.

Нагадаємо, у середу на засіданні уряду Микола Азаров заявив, що жодних підстав для підвищення тарифів немає, а всі необгрунтовано підняті мають бути негайно скасовані. Тоді ж прем’єр доручив міністрові ЖКГ Анатолію Близнюку розібратися з передноворічним підвищенням плати за комуналку.

Голова комісії сьогодні повідомив, що вони здійснюють державне регулювання лише у сфері холодного і гарячого водопостачання, тепла і водовідведення. А утримання будинків, територій, ремонти і вивезення сміття у компетенції місцевих органів влади., – повідомляє ICTV.

«Прем’єр-міністр запитав, чому, змінюються тарифи на утримання прибудинкових територій. Я відповів, що це не входить в коло наших зобов’язань, це питання вирішуються тільки органи місцевої влади», – сказав Валерій Саратов.