Поки тернопільські представники партії ніяк не поділять керівну табуретку, їхні кримські колеги постійно щось вимагають.

Наприклад, зараз вони хочу повернути у власність України 75 % землі, орендованої Чорноморським флотом у Севастополі та Криму, що всупереч Угоди про статус ЧФ, не використовуються або використовуються не за цільовим призначенням. З такою заявою виступив голова Кримської УНП Олег Фомушкін.

Так політик прокоментував заяву голови Севастопольської міської державної адміністрації Валерія Саратова, що з 3300 гектарів землі, які Росія орендує в Севастополі, ЧФ РФ реально потрібні лише 800 гектарів, арешту можна використати для інвестиційних проектів.

Окрім того, за словами Фомушкіна, лише за офіційними даними МЗС України ЧФ РФ самовільно захопив ділянки землі, акваторії, майнові комплекси та інші фонди, а це – 75 земельних ділянок, площею більше 150 гектарів, 86 об’єктів, які використовуються безпідставно на безоплатній основі.

«Відповідно до Угоди між Російською Федерацією та Україною про статус та умови перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території України» земельні ділянки, які використовуються російською стороною за не цільовим (не для потреб флоту) повертаються у власність української сторони», − вважає голова Кримської УНП.

Політик зауважив, що «спираючись на підтримку адміністрації Севастополя, під виглядом будівництва житла для військовослужбовців, ЧФ за символічну ціну вже давно розпродавав багато землі російським комерсантам, чим також грубо порушувались підписані угоди”. „Тому, фактично, міська адміністрація Севастополя закликає узаконити незаконне використання Росією української землі під прикриттям «інвестиційних проектів». Пан САРАТОВ прагне віддати росіянами як мінімум 2500 гектарів безцінної севастопольської землі вже не для військових, а комерційних цілей», пише сайт УНП.