Сьогодні голова Верховної Ради України Володимир Рибак проведе зустріч з дітьми-членами шкільного парламенту, які мешкають в селищі міського типу Козова Тернопільської області.

Зустріч відбудеться на прохання президента шкільного парламенту Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христини Горошок, яка звернулася до Голови Верховної Ради з проханням прийняти шкільний парламент у Верховній Раді, повідомляє офіційний портал ВР.

У своєму листі Христина повідомила, що у школі щорічно проводиться день учнівського самоврядування, де всі функції життя школи перебирають на себе учні, шкільний парламент.

«Ми зробили висновок: говорити, критикувати, робити зауваження, підмічати недоліки, то є одне, а працювати – інше. Я люблю дивитися телевізійні новини, бачу, як Ви головуєте на сесіях, як терпимо відноситесь до цих вигуків, толерантно себе ведете на сесії, і подумала, чи не можна нам поїхати із парламентом школи до Вас у Київ і ознайомитись глибше із життям найвищого законодавчого органу України», – пише дівчинка.

Своєю чергою, Голова Верховної Ради побажав Христині Горошок та шкільному парламенту успіхів у навчанні та позакласній роботі і запросив шкільний актив до парламенту, аби діти ознайомилися з роботою вищого законодавчого органу країни, «відчули пульс столичного життя, отримали наснагу для подальшої діяльності».

«Дослухайтесь до порад вчителів і наставників, приймайте мудрі рішення, будьте чесними громадянами і патріотами», – зазначив В.Рибак.