Чесність та відкритість – такими є принципи, які поставив перед собою кандидат на посаду міського голови Збаража Юрій Горайський.

На прикінці вересня на конференціїї міської партійної організації політичної партії «Добрий самарянин» Юрій Горайський був висунутий на посаду міського голови. Для збаражан він добре відомий ще з часів головування Збаразької РДА. Потім чиновник пішов добровольцем у зону АТО.

Юрій Володимирович завжди був сповнений рішучості до підкорення нових висот. Сьогодні ж він має чіткий план як підняти на висоту рідний Збараж.

«У моїй програмі багато пунктів, які потрібно реалізувати в першу чергу. Однак є проблеми, які збаражан «болять» найбільше, – розповідає Юрій Горайський. – З 1990-хоку в Збаражі існує проблема очисних споруд, які фактично не функціонують. Відповідно неочищені скиди потрапляють у місцеві водойми, чим їх забруднюють. Вирішувати цю проблему потрібно негайно, адже про це чи не щодня просять збаражани.  Ще однією проблемою для нашого міста є відсутність сміттєсортувальної та сміттєпереробної лінію. Цю проблему ми також плануємо ліквідувати»

Збараж повинен стати не лише містом для життя, але й місто для розвитку бізнесу.

«Збараж  – древня місто, яке має вікову історію. Однак окрім розвитку туризму ми не повинні забувати про створення позитивного клімату для залучення інвестицій та розвитку бізнесу. Спільно ми повинні розвивати наше місто та вдосконалювати його».

Додамо, що за крісло Збаразького міського голови боротиметься троє кандидатів. Серед них і безпартійний Юрій Горайський.