Громадський активіст, політик, колишній голова Шумської РДА Василь Габор так і не вийшов з коми після ДТП. Вчора вранці він помер.

Як повідомляє телеканал Тернопіль 1, чоловікові було лише 35 років. У нього залишилася вагітна дружина і двоє дітей.

Василь Габор відомий як керівник Шумської районної партійної організації ВО “Свобода”, екс-помічник нардепа Михайла Головка, на цих виборах був представником кандидата в Президенти Руслана Кошулинського.

В лікарню чоловік потрапив після ДТП, яке трапилось 27 березня. Дорогою з Шумська в Тернопіль він не впорався з керуванням, через ожеледицю його машину занесло та викинуло на смугу зустрічного руху. Поховають знаного свободівця 5 квітня, у Шумську. Колектив телеканалу Тернопіль1 щиро співчуває рідним та близьким Василя Габора.

Сумна звістка. Після ДТП у лікарні помер Василь Габор

Сумна звістка. Після ДТП у лікарні помер Василь ГаборВасиль Габор помер. Ще вчора ми з побратимами чоловіка просили про допомогу у лікуванні, а сьогодні жахливу звістку сповістили рідні. Василь Габор, лежачи в лікарні, так і не вийшов з коми. Помер сьогодні вранці. Чоловікові було лише 35 років, у нього залишилась вагітна дружина і 2 дітей. Василь Габор відомий як керівник Шумської районної партійної організації ВО “Свобода”, екс-помічник нардепа Михайла Головка, на цих виборах був представником кандидата в Президенти Руслана Кошулинського. В лікарню чоловік потрапив після ДТП, яке трапилось 27 березня. Дорогою з Шумська в Тернопіль він не впорався з керуванням, через ожеледицю його машину занесло та викинуло на смугу зустрічного руху. Поховають знаного свободівця 5 квітня, у Шумську. Колектив телеканалу Тернопіль1 щиро співчуває рідним та близьким Василя Габора.

Опубліковано Т1 Новини Четвер, 4 квітня 2019 р.