Як повідомляє “Економічна правда”, штрафи за торгівлю з рук у невстановлених місцях можуть сильно підвищити.


Ця пропозиція міститься в проекті закону “Про внутрішню торгівлю”. Ним пропонується внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, повідомляє прес-служба Держкомпідприємництва.

Зокрема, якщо сьогодні торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під’їздах, скверах та в інших невстановлених місцях тягне за собою накладення штрафу від 1 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-119 грн.) із конфіскацією предметів торгівлі або без такої, то в законопроекті пропонується підвищити штрафи до рівня від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (340-850 грн.) із конфіскацією предметів торгівлі.

Крім того, якщо сьогодні торгівля з рук у невстановлених місцях промисловими товарами тягне за собою накладення штрафу від 6 до 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (102-255 грн.) із конфіскацією предметів торгівлі, то Держкомпідприємництва ініціює збільшення штрафів до рівня від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850 – 1700 грн.) із конфіскацією предметів торгівлі.