Порушення, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 221 тис. грн. виявили фахівці Державної фінансової інспекції в Тернопільській області під час ревізії Кременецької обласної гуманітарно-педагогічної академії імені Тараса Шевченка.КРУ виявило порушення у Товстенському ліцеїПро це повідомили у прес-службі Держфінінспекції в Тернопільській області.

Зокрема, в академії коштом загального фонду покрито видатки на заробітну плату керівнику спортивної секції, посада якого згідно штатних розписів затверджена за спеціальним фондом, та комунальні послуги, спожиті студентами платної форми навчання, на суму 117,5 тис. гривень.

Через виплати заробітної плати за невідпрацьований робочий час, завищення надбавок та доплат, академія провела зайві витрати на оплату праці та нарахувань на неї в сумі 53,6 тис. гривень.

Окрім цього, посадові особи установи зайво сплатили 43,5 тис. грн підрядникам, які завищили вартість виконаних ремонтних робіт.

За порушення законодавства з фінансових питань 8 посадових осіб об’єкта контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, про результати ревізії проінформовано правоохоронний орган.