Стоп’ятдесятиріччя храму Вознесіння Господнього тридцятого жовтня відзначили у селі Велика Березовиця Тернопільського району. На святкове богослужіння прибули священики з інших греко-католицьких парафій, серед них – Владика Йосафат Говера. До ювілею храму приурочили і освячення каплички святого Юди-Тадея..


Отець Василь БРОНА адміністратор храму Вознесіння Господнього с. Велика Березовиця:

Це свято так поєднане – свято минулого і майбутнього, тому що сьогодні згадуємо одночасно і наших парафіян, священників, які будували цей храм, але також дивимося і в майбутнє – для кого цей храм є призначений, яка його місія, роль храму в житті християнина.

Сто п’ятдесят років храму Вознесіння Господнього у селі Велика Березовиця відзначили святковою літургією і освяченям каплички святого Юди-Тадея. Юда-Тадей – один із апостолів Ісуса Христа, чудотворець, до нього люди звертаються у важких життєвих ситуаціях і безнадійних справах. Зводили капличку близько місяця, розповідає адміністратор храму отець Василь Брона.

отець Василь БРОНА адміністратор храму Вознесіння Господнього с. Велика Березовиця:

Це була стара вартівня, колись була сторожка – вартували в селі. І десь прийшла така думка, що пасувало би біля церкви капличка щоб була. І тому можна побачити, що звели і купол, прикрасили, зробили престіл, ікону святого Юди-Тадея і думаю, що кожен буде приходити, бо двері каплички цієї відкриті і кожен ідучи, проходячи повз капличку зможе зайти і короткою молитвою про щось попросити або подякувати за заступництво святому Юді-Тадею.