Про готовність органів влади, об’єктів народного господарства до роботи в осінньо-зимовий період йшлося на засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Провів засідання перший заступник голови облдержадміністрації Василь Коломийчук, повідомляє прес-служба ОДА.

Заслухавши інформацію керівників обласних установ та відомств, комісія вирішила роботу місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, об’єктів народного господарства до роботи в зимовий період 2010/2011 років визнати задовільною.

Водночас керівництву районів та міста Тернопіль доручено продовжити роботу по створенню резервів матеріально-технічних засобів, особливо пально-мастильних матеріалів.

Районним державним адміністраціям, виконавчому комітету Тернопільської міської ради спільно з органами місцевого самоврядування, управлінням житлово-комунального   господарства, головним управлінням розвитку інфраструктури облдержадміністрації належить забезпечити стале проходження опалювального періоду а також повну поточну оплату за спожиті бюджетними установами та організаціями  енергоносії, активізувати роботу комісій з контролю за розрахунками за спожиті енергоносії щодо проведення  повних та своєчасних розрахунків споживачами за спожиту теплову енергію.

Керівникам енергопостачальних підприємств області вказано на необхідність вжити вичерпних заходів  щодо недопущення відключень, без попереднього узгодження, подачі енергоносіїв установам та організаціям.

Також передбачено забезпечити постійний контроль за проведенням чергових  та першочергових оглядів стану оголовків димових і вентиляційних каналів житлових будинків.

Керівникам місцевих органів виконавчої  влади та органів місцевого самоврядування також доручено забезпечити оперативне залучення автономних джерел електропостачання у випадку відключення електроенергії від найбільш уразливих категорій споживачів (лікарні, дитячі садки, школи).

Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій також доручила керівникам Служби автомобільних доріг в Тернопільській області та ДП «Тернопільський облавтодор» вжити вичерпних заходів щодо забезпечення снігоочисної техніки необхідними пально-мастильними матеріалами та готовності підпорядкованих підрозділів до виконання завдань за призначенням.