30 серпня поточного року виповнюється 10 років від дня трагічної загибелі  заступника голови       Проводу ОУН (б), директора Центру національного відродження       ім. С. Бандери, депутата Тернопільської обласної ради четвертого скликання Івана Гавдиди.

Іван ГавдидаВраховуючи рекомендації постійної комісії Тернопільської обласної ради з питань духовності, культури, свободи слова та інформації, з метою вшанування в Тернопільській області пам’яті  Івана Гавдиди перший заступник голови Тернопільської обласної ради підписав розпорядження «Про створення організаційного комітету з вшанування в Тернопільській області пам’яті Івана Гавдиди».

Олег Боберський, голова оргкомітету, провів засідання, під час якого було обговорено та деталізовано ряд заходів з вшанування пам’яті загиблого громадського діяча, визначено графік їх проведення.

Зокрема, йшлося про проведення поминальних панахид у храмах області, відкриття виставки, присвяченої життю та діяльності Івана Гавдиди, організацію та проведення вечорів пам’яті, виготовлення та розташування у Тернополі меморіальної дошки та банера тощо, – повідомили у прес-службі облради.

Підбиваючи підсумки засідання, Олег Боберський зазначив: «Іван Гавдида – був справжнім патріотом,  активним громадсько-політичним діячем, педагогом, талановитим наставником. Його постать надихала і надихає юних. Вшанування його пам’яті – не лише данина цій мужній людині, а й ще один потужний засіб виховувати серед молоді українських патріотів».

На фото: Іван Гавдида