Благодійний ярмарок солодкої випічки та патріотичний флешмоб організували студенти тернопільських вищих навчальних закладів в центрі Тернополя 15 листопада.

Більше десятка столів з різноманітними солодощами розклали в ряд перед драмтеатром. Торгувати почали з полудня. Тернополян, які в цей час прогулювалися центром міста заохочували купувати випічку вигуками: «Смачна, домашня випічка!».

– Взяти участь у ярмарку зголосилося багато наших студентів, практично з усіх курсів, – розповіла Оксана Боднар, студентка третього курсу ТДМУ.- Ми напекли різні види кексів, трубочки з кремом, печиво, кілька тортів у нас вже розкупили. Людей було багато, дехто навіть повертався, щоб ще щось смачненьке купити. Усі гроші за випічку одразу складаємо у скриньку, і після ярмарку передамо їх координатору заходу. Приєдналися до такої благодійної справи тому що хотіли допомогти, адже кожен небайдужий допомагає бійцям АТО чим може.

Ідея об’єднати студентів різних закладів, щоб зібрати кошти на потреби бійців АТО виникла у студентів Тернопільського національного технічного університету.

– Виручені від ярмарку кошти ми передамо у Логістичний центр допомоги бійцям АТО, – розповів Назарій Шевченко, студент ТНТУ. – А вже вони самі вирішать , що найнеобхідніше закупити для бійців. Участь у ярмарку взяли студенти ТНЕУ, ТНПУ, ТНТУ, ТДМУ та ТІСІТ. А флешмоб ми організували, щоб показати, що Україна – єдина, і ми любимо свою Батьківщину.

Вибір на ярмарку був досить великий, а ціни низькі. І діти, і дорослі, і старші люди могли вибрати собі щось до смаку. Як правило, купували по декілька різних виробів. Хто хотів зігрітися, то купував ще гарячий чай, яким організаторів ярмарки забезпечив бар «Коза».

Ольга Трач

Фото автора