.

На останній сесії міської ради депутати, більшість з яких, як відомо, є представниками ВО «Свобода», надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею до 0,09 га на вулиці Танцорова. Передали ласий шматок землі у центральній частині міста в постійне користування відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради. Останні тут планують розташувати об’єкти торгово-побутового призначення. Простими словами – зробити базар.

.

Все б нічого, якби на цьому місці сьогодні не милував око мешканців навколишніх будинків чудовий зелений скверик.

Кореспондент «За Збручем» поспілкувався із мешканцями будинку на вулиці Медовій, 3, до якого прилягають зелені насадженні. Люди  взагалі про таку «добру справу» місцевої влади нічого не чули. Але водночас запевнили – ляжуть під техніку, якщо тут буде зрізане хоча  б одне деревце чи зруйновано зелені насадження. Як пригадали старожили, кілька років тому вже були зазіхання влади на цю територію. Але мешканцям вдалося її відстояти. Так буде, впевнені вони, і цього разу.

До речі, за інформацією депутата міської ради Петра Гринчишина, ділянка на вулиці Танцорова у генеральному плані міста передбачена як сквер, а не як базар. На сесії міської ради 20 червня він піднімав це питання, однак його «не почули» і одним натисканням кнопки «за» дали дозвіл на, фактично, знищення скверу.

Отож, після нещодавнього конфлікту навколо «Калинового бескиду» на Тернопіль чекає нове повстання громади?