У зв’язку із агресивними воєнними діями Росії, які відбуваються зараз в Україні, у Центрі науки Тернопіль цими днями розгорнуто тимчасовий пункт допомоги внутрішньо переселеним українцям.

Як повідомила начальниця управління сім’ї, молодіжної політики та захисту дітей Христина Білінська, у Центрі допомоги працює понад 500 волонтерів, які отримали відповідні посвідчення та допомагають громадян, що прибули у Тернопіль для тимчасового проживання.

Щодня понад 10 волонтерських автомобілів здійснюють розвезення переселенців у місця їхнього тимчасового проживання.

У Центрі допомоги також наявні усі необхідні продукти харчування, вода та речі для першої потреби переселенців. Проте, зважаючи на велику кількість запитів і людей, що продовжують прибувати у Тернопіль, прохання усіх небайдужих долучитися до збору речей.

Наразі потрібно: ковдри, одяг, каремати, килимки, засоби особистої гігієни, їжа тривалого зберігання тощо.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефоном 0978194287 або завітайте у Центр науки Тернопіль за адресою Площа Героїв Євромайдану, 4.

Нагадаємо, у Тернополі на другому поверсі залізничного вокзалу (у залі очікувань) розгорнуто також розподільчий пункт для переселенців (Гуманітарний штаб для надання допомоги мешканцям з постраждалих регіонів (ВПО), який допоможе з місцями розташування, продуктами, засобами гігієни і т. д.