Вдвічі більший від «Богданів» «Неоплан» з 11 березня курсує на маршруті №19. Через два тижні ще один такий автобус почне роботу на маршруті №18.

Про це повідомляє газета «20 хвилин».

Автобус білого кольору, з великими дверима, низьким дном, просторим салоном та чималими вікнами. Людям, з якими спілкувався кореспондент газети, новий транспорт нагадує «Ікарус». Проте, як розповіли власники транспорту, він швидший, економніший, тихіший та комфортніший, в салоні немає запаху вихлопів чи мастила. Окрім того, автобус добре обігрівається, вікна не потіють, є кріплення для інвалідних крісел, а також висувні пандуси. Окрім того, в салоні висітиме електронне табло, яке схематично показуватиме маршрут руху автобуса містом.

– Автобус не новий, їздив у Німеччині, – каже власник, художній керівник «Веселих галичан» Мирослав Бабчук. – Ми звернулись до міського голови і до управління транспорту, показали фото автобуса, розповіли про його технічні показники і можливості. Запитали, чи хотіла б влада, щоб такі тернополян возили, а з часом і гостей «Євро». Влада ідею підтримала. Тож тепер місто має перший «Неоплан», за два тижні ще буде. Можливо, у майбутньому й інші з’являться, бо до нас уже інші перевізники телефонують, запитують про автобус.

У «Неоплані» одночасно з комфортом можуть їхати майже 100 осіб. Він коштує майже так само, як «Богдан».

З часом «Веселі Галичани» новий автобус, як і «Богдан», який їздив раніше, перетворять на оригінальний транспорт. Зовні його оздоблять зображеннями гурту, а всередині лунатиме весела музика, транслюватимуть відеоролики, дітей пригощатимуть цукерками та даруватимуть іграшки. Людям, які люблять мистецтво та фольк-музику, даруватимуть сувеніри та музичні диски.