В Тернополі тривають приготування до відзначення Дня міста. Наприклад, на вулиці Гетьмана Сагайдачного вже вмонтували у бруківку дві нові таблички для Алеї Зірок.

волонтерська зірка, Алея зірок, волонтериОсобливістю цьогорічного поповнення є те, що з двох встановлених зірок іменною є тільки одна. Вона присвячена відомій тернополянці Любомирі Бойцун. Інша ж зірка не персоналізована, вона має символічне значення і встановлена на честь усіх волонтерів, які допомагають українській армії та бійцям на передовій на сході держави.

Тепер Алея Зірок налічує вже 12 пам’ятних знаків. Усі їх відливали у Львові за ескізами тернопільського скульптора Дмитра Пилип’яка. Святкова імпреза з нагоди відкриття нових зірок відбудеться 28 серпня о 14.00.

Після цього на вулиці Сагайдачного відбудеться ще ряд цікавих заходів. В артгалереї о 14.30 відкриється мандрівна виставка з нагоди 60-річчя заснування Призу Європи. Там же о 14.45 відбудеться погашення ювілейних поштових конвертів з видами Тернополя, а о 15.00 – презентація ювілейної монети до 475-річчя Тернополя. О 16.15 на сцені, що на вулиці Сагайдачного, пройде  церемонія підписання партнерської угоди між Тернополем і литовським Таураге. А о 16.45 – заплановане  урочисте вручення Почесної таблиці Ради Європи.

Ольга Трач

Фото автора