Три види каші безкоштовно могли спробувати тернополяни у парку Національного відродження з нагоди ювілею cheap nba jerseys міста.

[nggallery id=2]

Кашу варили ????? у трьох 300-літрових чанах, в одному – кукурудзяну, в другому – ячмінну, в третьому – пшеничну.
– Щоб закип’ятити wholesale jerseys воду, 2 години ми палили дрова, щоб був належний жар, – розповіла кухар wholesale nfl jerseys спеціалізованої школи з поглибленим вивченням іноземних мов Галина. – Залили 60 л води, щоб закипіла чекали довго.
Потім в чан кухарі кришили по 3 кг цибулі, давали 30 кг сирої каші, яка за 10 хвилин уже була готова, додавали також на чан 10 м’ясних тушківок.
– Ну і звичайно – чари: живий вогонь, свіже повітря та душа, яку ми вклали в цю кашу при її приготуванні, – посміхається Галина.
Одразу в?дставку після Image приготування за свіжою кашею біля чанів вишиковувалися довжелезні черги. Дехто Girls з тернополян брав одразу по 2-3 порції. Кухарі каші не шкодували, накладаючи в одноразові тарілки дебелі порції.
– Я встиг покуштувати з кожного чану, але скоротилося так wholesale nba jerseys і не визначився, яка з каш Негода найсмачніша, – ділиться враженням тернополянин Тарас wholesale nfl jerseys Валун. – Зате наївся добряче.
Всього кашею нагодували орієнтовно 4,5 тис. бажаючих.