У Тернополі знизять тарифи на проїзд у громадському транспорта. Про це сьогодні заявив міський голова Тернополя Сергій Надал.

Він зустрівся з учасниками акції протесту, а також провів брифінг з представниками ЗМІ.

Мер міста пояснив, чому довелося піти на непопулярний крок і підняти тарифи. Він також зазначив, що міська рада оприлюднить детальні розрахунки щодо собівартості проїзду, а також замовить проведення незалежної аудиторської перевірки. Разом з тим, він зазначив, що оскільки мешканці міста вимагали повернути тарифи – рішення виконавчого комітету буде скасовано. Тернополяни зможуть їздити за старими тарифами вже від завтрашнього ранку.

Водночас Сергій Надал наголосив, що такі тарифи є нерентабельними. Тож скільки часу зможе їздити за ними громадський транспорт – сказати неможливо. Є ризик, що маршрутки взагалі припинять курсувати.

Відео ТТБ

Розпочався брифінг міського голови Тернополя Сергія Надала про скасування рішення виконкому міської ради щодо підвищення цін за проїзд у громадському транспорті. Сергій Надал каже, відновлять попередні тарифи, завтра, 6 листопада. Ціни за проїзд будуть нижчі.

Опубліковано Новини ТТБ, обласне радіо Понеділок, 5 листопад 2018 р.