Над розробкою автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування працюють у Тернополі. Роблять це для того, щоб покращити якість надання послуг з паркування транспортних засобів та у зв’язку із введенням у дію Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування сфери паркування транспортних засобів».

Рішення «Про впровадження автоматизованої системи контролю оплати вартості послуг з паркування» прийняли на черговому засіданні виконавчого комітету міської ради.

– Цим рішенням ми доручаємо управлінню транспорту, комунікацій та зв’язку, товариству «Системний зв’язок», яке пройшло конкурсний відбір, та операторам паркування розробити відповідний програмно-технічний комплекс, – повідомив Ігор Мединський начальник управління. – Це дасть можливість в онлайн-режимі контролювати оплату послуг з користування майданчиками для платного паркування. Тоді будемо орієнтуватися чи заплатив водій, коли заплатив, адже згідно діючого законодавства, упродовж 10 хвилин водій може не плати за стоянку, а коли пройде 10 хвилин він вже має оплачувати місце для паркування. Це має бути програма, яка зможе визначати коли ці 10 хвилин проходять. Також маємо розробити технічні вимоги та завдання для автоматизованої системи: яким має бути цей прилад, який квиток тощо і затвердити це все рішенням виконкому.

Ольга Трач

Фото автора