Капітальний ремонт кабін ліфтів розпочато у житлових будинках міста.  Оскільки на даний час замінити ліфти загалом немає можливості, з міського бюджету виділено 300 тис.грн. на капремонт кабін, розповідає начальник КП «Тернопільміськліфт» Петро Майкович.

За його словами, найближчим часом буде відремонтовано 94 із 761 ліфтів, які працюють, але потребують суттєвого оновлення. Планується замінити внутрішнє облаштування кабін – панелі ДСП, пульт управління, засоби освітлення, покриття «підлоги», обрамлення дверей.

– Кнопки пульту управління та обрамлення дверей будуть металевими, що унеможливить їх руйнування, – зауважив Майкович.

Вартість капремонту однієї кабіни становитиме приблизно 3400 грн.

Зауважимо, що у будинку на вул. Оболоня, 19 таким чином уже відремонтовано кабіни ліфтів у трьох під’їздах. При цьому з’ясувалося, що у процесі вирізання «стін» кабіни залишається чимало ДСП. Тому міський голова Роман Заставний розпорядився передавати невикористані матеріали, за умови їх відповідності технічним та естетичним нормам, для… виробництва шкільних парт. Мер порахував, що із залишкових матеріалів, передбачених на облаштування 1 кабіни ліфта, можна виготовити 5 «поверхонь» парт. Ну добре, що хоч не нову колекцію меблів від Нової» під умовною назвою «Ліфтик».

Роботи із капремонту кабін ліфтів здійснюватимуть підприємства, які обслуговують житловий фонд міста, та власне КП «Тернопільміськліфт».