У минулі вихідні в урочистій атмосфері тернопільського клубу «Абриколь» пройшов фінальний етап Кубка України з Пулу “Дев’ятка”.

Вирішальний турнір національної першості зібрав всіх найсильніших українських спортсменів. Загальна кількість зареєстрованих учасників становить 25 чоловіків і 11 жінок. Всього на змаганнях представлені 7 регіонів України.

Заключний день фінального етапу Кубка України пройшов дуже цікаво та динамічно. Грали вже до 8 перемог у чоловіків і до 7 у жінок. Київські спортсмени, які в перший день з-за раннього приїзду і недосипання показали явно не найкращу свою гру, в неділю виступили вже набагато краще. Повернулися з нижньої сітки Кошовий, Кліщар і Єрмоленко виграли свої чвертьфінальні матчі сходу потрапивши до числа медалістів.

Артем Кошовий, спіймавши звичний ритм, впевнено і досить швидко впорався в 1/2-й з Олексієм Єрмоленком. Леонід Кліщар з Євгеном Новосадом боровся довше, але дніпропетровського спортсмена обіграти так і не зумів – 4-8.

У підсумку цілком закономірним результатом фінального турніру Кубка України стало протистояння двох найкращих “пулістів” країни. Ось тільки напруженої боротьби у вирішальному матчі глядачі так і не побачили. Артем Кошовий забирав партію за партією, не прощаючи Новосаду помилок, які Євген, як для фіналу, допускав аж надто багато. Все закінчилося з рахунком 8-1, і колекція трофеїв Артема поповнилася Кубком України 2010 року.

У фіналі жіночого турніру зійшлися у боротьбі за золото абсолютна чемпіонка Україна Вікторія Нагорна та Марія Бучарская, якій вдалося обіграти одну з головних фавориток – Ольгу Гашко з Одеси. Вікторія поступово повертає свій звичний рівень гри. У півфіналі вона взяла реванш за нещодавню поразку у Львові у Даші Красножон. А у фінальному матчі, в затяжній і напруженій боротьбі здолала і Марію Бучарську в контрпартіі, повідомляє Дуплет