«Забіг за рівність» об’єднав близько трьох десятків легкоатлетів у Тернополі, серед учасників – люди з інвалідністю. Вони подолали понад п’ять кілометрів, привертаючи увагу до проблеми дотримання прав людини, а також дискримінації за різними ознаками.

«Забіг за рівність» проводять у Тернополі третій раз, – розповідає координатор бігового руху в обласному центрі Андрій Бородій. «Ми стартували, як зазвичай, біля центрального причалу, бігли в сторону циганки. Загалом дистанція – близько п’яти кілометрів».

Забіг особливий тим, що у ньому беруть участь і люди з інвалідністю. Таким чином бігуни привертають увагу до проблеми нерівності у сучасному суспільстві.

«Це просвітницький захід, серед завдань якого – привернути увагу до проблеми нерівності у сучасному суспільстві; до стереотипів, які існують у суспільстві, а також до обмежень і дискримінації за різними ознаками», – каже співзасновник бігового руху «Рандей» Олександр Ружицький.

«Забіг за рівність» відбувся у рамках проекту «Рандей», який передбачає суботні ранкові пробіжки. Нагадаємо, у холодну пору тернопільські бігуни стартують о 10.00, влітку о 8.30.

Софія Романська