Близько півсотні бігунів зібралося біля набережної Тернопільського ставу. До традиційного суботнього забігу приєдналися легкоатлети з Коломиї. Всі разом подолали п’ятикілометрову дистанцію навколо ставу.

За словами координатора легкоатлетичного руху «Рандей» у Тернополі Андрій Бородія, у весняний період охочих до легкої атлетики більшає. Оскільки погодні умови сприяють пробіжкам.

«Погода потішила нас сонечком і теплом, а також, сьогодні до нас у гості завітали рандеївці з Коломиї. Дійсно дружній та приємний забіг! Люди прокидаються від зимової сплячки і долають для когось перші, а для когось звичні суботні кілометри, чим гартують тіло і дух. А ще сьогодні наші бігуни вже вкотре прибирали кутківецький ліс! Надіємось, що відпочиваючі візьмуться за розум, і цінуватимуть зроблене! Адже значно приємніше відпочивати коли навкруги чисто. Також сьогодні отримали запрошення від наших друзів з Коломиї, 11 травня відвідати їхнє мальовничне місто, та подолати 5км з нагоди річниці заснування локації».

У планах тернопільських рандеївців – популяризувати легку атлетику в місті, а також виховувати спортсменів, майбутніх чемпіонів.

Софія Романська