З нагоди відзначення першої писемної згадки про Тернопіль в місті відбудуться різноманітні заходи. Розпорядження про підготовку до них видав міський голова.

Відповідно до документу, з 12 квітня до 12 травня  на базі комунальної установи «Тернопільська художня школа імені Михайла Бойчука» проходитиме виставка «Тернопіль. Живопис. Графіка», приурочена першій писемній згадці про місто Тернопіль. З 15 до 25 квітня в бібліотеках міста організують виставки літератури, ілюстративних матеріалів до 479-ї річниці першої писемної згадки про місто Тернопіль. У «Сквері Волонтерів пам’яті Віктора Гурняка» на площі Героїв Євромайдану 15 квітня покажуть тематичну фотовиставку під відкритим небом. Цього ж дня на Микулинецькому кладовищі відбудеться вшанування першого бургомістра Тернополя Володимира Лучаківського.

У навчальних закладах міста 15 і 16 квітня пройдуть інформаційні та культурно – просвітницькі заходи: години спілкування, відкриті уроки, диспути, квести, конференції, конкурси, екскурсії, пошуково-краєзнавчі експедиції та творчі проекти, будуть організовані книжкові та художні виставки.            

У день свята, 15 квітня, о 18.00 комунальне підприємство «Туристично – інформаційний центр міста Тернополя» проведе костюмовану екскурсію різних епох з елементами реконструкції бою козацької доби. Екскурсія пройде за маршрутом: Театральний майдан – вул. Сагайдачного – Тернопільський замок – парк імені Тараса Шевченка.

Ольга Трач