Синагога, зменшена у сто разів.

У Тернополі з’явиться бронзова копія забутої пам’ятки архітектури. Залишилося мало тернополян, які пам’ятають, де саме колись була єврейська божниця.

Для сучасників розробили макет, сподіваючись, що він стане ще одним туристичним об’єктом нашого міста, повідомляє Т1 Новини.

Незвідане місто: у Тернополі відтворять пам'ятку архітектури, про яку мало хто знає

Незвідане місто: у Тернополі відтворять пам'ятку архітектури, про яку мало хто знаєСинагога, зменшена у сто разів. У Тернополі з'явиться бронзова копія забутої пам'ятки архітектури. Залишилося мало тернополян, які пам'ятають, де саме колись була єврейська божниця. Для сучасників розробили макет, сподіваючись, що він стане ще одним туристичним об'єктом нашого міста, повідомляє Т1 Новини.Тоді Євгену Барову було лише 6 років і самої синагоги він не пам’ятає, лише її руїни. Він мешкав неподалік зі своїми батьками. А сюди прибігав гратися з друзями у солдатиків. Каже, довкола всі будинки були зруйновані, а у їх підвалах ластівки вили гнізда. Малому Євгену було дивно, як вони з’являються і зникають з-під землі."Я заплющую очі і в мене тут все як на кіноплівці йде. Тут усюди росли кущі бур’янів, вони були вище мого зросту, мені тоді було лише 6 років. Отут, де ми зараз стоїмо, тут котельня, за музичним, центральним його корпусом, була синагога єврейська", – розповідає тернополянин Євген Баров.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Четвер, 7 листопада 2019 р.