У танцювальному фестивалі-2019 братиме участь 36 клубів міста. Відтак 12-го травня у Тернополі відбудеться справжнє свято краси і грації, – повідомила директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович. Виступатимуть місцеві хореографічні колективи різних напрямів і стилів.

Реєстрацію для участі у танцювальному фестивалі закрито, – повідомили у Тернопільському міському центрі фізичного здоров’я населення. Уже розпочалася активна підготовка до цього масштабного дійства.

«На святі грації та краси виступатимуть 36 клубів нашого міста! Ми вже активно готуємося, щоб продемонструвати жителям міста всю красу та різноманітність танцювальних напрямів, які культивуються на Тернопіллі. 12 травня на набережній Тернопільського ставу відбудеться третій «Танцювальний фестиваль-2019», до участі в якому запрошені місцеві хореографічні школи і колективи різних напрямків та стилів. Обов’язковою умовою участі є одночасне перебування під час виступу на сцені не менше 6 осіб».

Додамо, танцювальний фестиваль у Тернополі проводять втретє. Дійство буде відкритим для всіх охочих глядачів.

Софія Романська