Сьогодні сесія Тернопільської міської ради прийняла рішення перейменувати вулицю генерала радянської армії Івана Черняховського на вулицю Героїв Крут.

За це рішення проголосувало 43 з 60 депутатів Тернопільської міської ради. У ході обговорення депутат від «Свободи» Андрій Строєвус, який обраний від округу, де знаходиться ця вулиця, запевнив, що її мешканці не заперечують проти такого рішення. Йому апелював голова фракції Партії регіонів, заступник голови ОДА Петро Гоч, який запропонував не перейменовувати старих вулиць, а дати назву Героїв Крут наступній новій вулиці.

Позицію фракції «Свободи», яка наполягала на прийнятті цього рішення, підтримали решта депутатів з демократичних партій. Таким чином, перший місяць роботи нової ради однопартійна більшість «Свободи» ознаменувала гучним перейменуванням вулиці на Східному масиві Тернополя. Нагадаємо, що в попередній каденції представники партії Тягнибока наполягали на демонтажі монументу радянським льотчика(«літака»), однак попередній міський голова Роман Заставний заветував уже прийнете рішення. Очевидно, що найближчим часом дійде справа і до літака.

Довідково. Черняховський Іван Данилович(1906-1945), командувач 1-го Українського фронту, який 15 квітня 1944 року «визволив» Тернопіль. Уроджень Черкащини, загинув в лютому 1945 року.