За грабіж затримали 13-річного та двох шістнадцятирічних тернополян.
Влітку оперативники затримали зграю дітлахів, котрі обкрадали та грабували жителів обласного центру. Тоді були порушені кримінальні справи, старші з групи опинилися в ізоляторі тимчасового тримання, але були й такі, котрих довелося відпустити, бо притягувати їх до відповідальності не дозволяв вік. Серед відпущених був й 13-річний хлопчина. Саме він нещодавно знову відзначився грабіжницьким подвигом, а разом з ним на справу пішли ще двоє шістнадцятирічних тернополян.
До чергової частини міськвідділу звернулася 34-річна мешканка обласного центру і повідомила, що троє невідомих вирвали у неї сумку з грошима. З’ясувалося, потерпіла йшла разом з неповнолітньою дівчинкою на заняття з танців, коли троє нападників вирвали в неї сумку з особистими речами.
Міліціонери оперативно відреагували на повідомлення і вже за декілька хвилин патрульні затримали підозрюваних. Серед злочинного тріо був і “давній знайомий” правоохоронців – 13-річний школяр. Він виявися й організатором – підмовив двох старших товаришів на злочин. До того ж, неповнолітні були напідпитку, як зізнаються самі,– випили для хоробрості.
Матеріали справи оперативники передали у слідство, де й приймуть рішення щодо притягнення неповнолітніх до відповідальності, повідомляє ЦЗГ УМВС.