Людей різного віку фотографуватимуть біля пам’ятника Франку з 13.00. до 15.00 у понеділок, 15 листопада. З фрагментів портретів їхніх облич зроблять одне спільне “обличчя світу”. Стати його частинкою запрошують всіх, пише «20 хвилин».

Таку акцію тернопільський фотограф Назар Фаєр вирішив зробити для того, щоб показати, яким багатонаціональним є наше місто.

– Чомусь всі вважають, що полікультурними є тільки Сполучені Штати, Канада, багато європейських країн. Але я переконаний, що обличчя світу може вийти абсолютно однаковим в будь-якій точці світу, – каже Назар Фаєр. – Ми не завжди це помічаємо, але більшість із нас мають багато рис, притаманних представникам інших народів. Також у Тернополі зараз живуть багато іноземців: афроамериканців, китайців, індусів, представників інших країн.

Під час акції фотограф зробить знімки 50-ти людей різного віку. З фрагментів декількох фото він створить одне спільне «обличчя світу», яке розмістять на одному із сіті-лайтів у нашому місті. Інші фото тернополян також розмістять на сіті-лайті, по боках біля основного обличчя.

– Це – перша акція, яку я вирішив провести в Тернополі, – каже чоловік. – Якщо цей проект матиме успіх, то подібне можна буде зробити і в інших містах України.

Безкоштовно взяти участь у акції запрошують усіх охочих тернополян. Також долучитися до акції запрошують можливих спонсорів проекту.

– Витрати, які будуть під час акції, – це кошти на виготовлення фотографій, вартість освітлення та оплата оренди сіті-лайту. Тож, якщо хтось готовий долучитися до створення «обличчя світу» і допомогти – будемо тільки раді, – каже Назар Фаєр.