Чотири види спорту, три тисячі глядачів – і все це в одному залі. Найбільший новий палац спорту вже зводять у Тернополі.

Розмістити його вирішили на вул. Злуки і навіть розпочали роботи, повідомляє Т1 Новини.

У Тернополі почали масштабні роботи з будівництва сучасного палацу спорту. Будують його на території колишнього стадіону “Текстерно”, що на вулиці Злуки. Тут вже вирили котлован і почали заливати основу майбутньої споруди.

“Стадіон за призначенням практично не використовувався. Було прийнято рішення зробити в місті такий гарний спортивний майданчик, адже поруч є багато житлових будинків, зупинка громадського транспорту. Це місце було вибрано і нам вдалося отримати державне фінансування”, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

У Тернополі почали будівництво сучасного палацу спорту

У Тернополі почали будівництво сучасного палацу спорту4 види спорту, 3 тисячі глядачів – і все це в одному залі. Найбільший новий палац спорту вже зводять у Тернополі. Розмістити його вирішили на вул. Злуки і навіть розпочали роботи, повідомляє Т1 Новини.У Тернополі почали масштабні роботи з будівництва сучасного палацу спорту. Будують його на території колишнього стадіону "Текстерно", що на вулиці Злуки. Тут вже вирили котлован і почали заливати основу майбутньої споруди. "Стадіон за призначенням практично не використовувався. Було прийнято рішення зробити в місті такий гарний спортивний майданчик, адже поруч є багато житлових будинків, зупинка громадського транспорту. Це місце було вибрано і нам вдалося отримати державне фінансування", – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Опубліковано Т1 Новини Понеділок, 18 листопада 2019 р.