У Тернополі розпочалася реєстрація учасників чемпіонату з водно-моторного спорту

11/08/2018 0
Розмір тексту:

З 24 по 26 серпня на Набережній тернопільського ставу пройде Чемпіонат Світу з водно-моторного спорту. Цього року вперше три етапи світових змагань проведуть в одному місті: у класах F125, F250 та F500.

Реєстрація учасників Чемпіонату уже триває. Першими зареєструвалися спортсмени з Італії, Німеччини, Польщі.

«Участь у Чемпіонаті Світу з водно-моторного спорту, який відбудеться на Тернопільському ставі з 24 по 26 серпня 2018 року, візьмуть представники багатьох країн світу, а саме – Італії, Польщі, Угорщини, Чехії, Словаччини, Австрії, Німеччини. Також серед учасників буде чимало наших спортсменів», – відзначає Президент Національної Федерації з водно-моторного спорту Віктор Шемчук .

Нагадаємо, у Тернополі вже перебуває прапор Міжнародного водно-моторного союзу. Знаходитиметься він в обласному центрі до завершення змагань.

«Спортивна інфраструктура, яка необхідна для змагань, відповідає всім міжнародним стандартам», – запевняють організатори змагань. Також вони додають: поспілкуватися з учасниками чемпіонату та побачити зблизька техніку, яка призначена для змагань з водно-моторного спорту, зможуть усі бажаючі.

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...