Сьогодні голова обласної ради Олексій Кайда підписав розпорядження про відзначення в області роковин від дня народження провідника ОУН Степана Бандери.

Згідно із розпорядженням, спільно з Тернопільською міською радою в обласному центрі буде проведено урочисту академію з нагоди 102-ї річниці від дня народження Провідника ОУН Степана Бандери. Урочини  відбудуться  в Палаці культури «Березіль» імені Леся Курбаса  1 січня 2011 року о 15.00 годині.

Районним, Тернопільській міській радам протягом січня наступного року рекомендовано провести у населених пунктах області тематичні заходи, урочисті збори, покладання квітів до пам’ятників Провідникові ОУН Степану Бандері, могил та пам’ятників борцям за волю України за участю депутатів усіх рівнів, представників органів  місцевого самоврядування, політичних партій та громадських організацій, учнів та студентів. Також рекомендовано управлінням освіти і науки, культури Тернопільської обласної державної  адміністрації забезпечити проведення у навчальних закладах та закладах культури Тернопільської області історичних годин, оглядів-конкурсів учнівських творів, книжкових виставок, зустрічей з вояками УПА, вечорів на вшанування пам’яті борців за волю України.