До осель тернополян припиняють подачу тепла, – про це повідомила речник Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич. Причиною називають підвищення середньодобової температури повітря більше восьми градусів тепла та прогнози метеорологів щодо подальшого потепління. Теплопостачання продовжуватимуть лише у лікувальних закладах.

«У Тернополі призупиняється подача теплоносія для опалення всім споживачам, крім лікарень. Опалення закладів освіти, охорони здоров’я, (окрім лікарень) та культури здійснюватиметься за технічної можливості на підставі звернень керівників закладів. Фахівці управління ЖКГ проводитимуть щоденний моніторинг прогнозу погоди  для  відновлення опалення споживачам у випадку зниження температури зовнішнього повітря», – повідомляє Тернопільська міська рада.

Як повідомляють у КП «Тернопільміськтеплокомуненерго», – зупинили теплопостачання з метою економії енергоносія. Нагадаємо, в Україні підвищено вартість природного газу на 23%, зросли тарифи і на послуги теплопостачання.

Нагадаємо, в опалювальний період у Тернополі експлуатують 41 котельню. За словами, директора комунального підприємства «Тернопільміськтеплокомуненерго» Андрія Чумака, система теплопостачання відремонтована та готова до експлуатації упродовж всього опалювального періоду.

Софія Романська