Парад сімей та фестиваль для всієї родини провели у Тернополі. Обидва заходи відбулися на завершення Тижня подружжя, який тривав із 15 до 22 травня.

У Параді взяли участь десятки сімей. Вони пройшли від Старого парку центральними вулицями міста до парку імені Траса Шевченка, де й стартував фестиваль сім’ї. Мета такого параду – нагадати, що справжньою цінністю залишається традиційна сім’я із чоловіка і жінки, різностатевий шлюб.

– З дружиною Маріанною ми живемо вже 14 років, – розповів учасник параду Ярослав Юзьків. – Маємо синів Сергія та Матвія. Прийшли, щоб підтримати християнські цінності, адже Бог заповідав, що сім’я складається із чоловіка і жінки, а не із чоловіка і чоловіка або жінки і жінки. І тільки в такому шлюбі благословінням є діти, і завдяки цьому існує людство. Стосунки чоловік і жінки не бувають простими, тому що ми по-різному сприймаємо світ, по-різному думаємо. Але саме плюс і мінус притягуються, і через те, що ми різні, ми гармонійно доповнюємо одне одного.

У парку Шевченка на дорослих і дітей чекали різноманітні розваги. Тут можна було поновити шлюбну обітницю, поспілкуватися у кафе «Подружній діалог», пограти разом з дітьми у фролбол, помалювати, постріляти з лука, поласувати цукровою ватою або морозивом.

Ольга Трач

Фото автора