У Тернополі пройде всеукраїнський турнір з футболу пам’яті Віктора Гурняка

07/12/2017 0
Розмір тексту:

Жителів краю просять вшанувати пам’ять загиблого героя Віктора Гурняка. Всеукраїнський турнір його пам’яті відбудеться у п’ятницю восьмого грудня в спортивному залі Технічного коледжу Тернопільського національного технічного університету.

Нагадаємо, Віктор Гурняк народився в селі Городниця Гусятинського району, навчався у Тернопільській ЗОШ №27, пізніше – в Технічному коледжі ТНТУ, працював у щоденній газеті «20 хвилин», а також в інформаційному агентстві «УНІАН».  Очолював тернопільську молодіжну організацію «Фундація регіональних ініціатив», був співзасновником інформаційного агентства. Разом з дружиною виховував маленьку донечку. Був волонтером. Упродовж останніх місяців життя забезпечував необхідним спорядженням бійців батальйону «Айдар». На двадцять сьомому році він віддав життя за Україну. Віктор Гурняк загинув у бою 19-го жовтня 2014-го року.

Організатори турніру імені Віктора Гурняка наголошують: «Ми не можемо забувати імена тих, хто віддав життя за наше майбутнє. Щоб ім’я Віктора залишалося в нашій пам’яті, ми вирішили організувати цей турнір. Запрошуємо усіх небайдужих прийти, і хоча б своєю присутністю підтримати цей турнір».

Софія Романська

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Яка з представлених у міськраді політичних сил захищає Ваші інтереси?

    Результати

    Loading ... Loading ...