Факт продажу бюлетенів з виборів депутатів Тернопільської міської ради зафіксований 29 жовтня у Тернополі поблизу ВАТ ТВПК «Збруч».

Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі ВО «Батьківщина».

З цього приводу народним депутатом України Василем Деревляним направлено депутатське звернення до прокурора Тернопільської області.

Це не перша заява представників БЮТ стосовно подібних порушень. Так, учора під час шоу «Шустер Live» заявив перший заступник голови партії «Батьківщина» Олександр Турчинов повідомив, що лише 1% бюлетенів в Україні надруковано за законом. За його словами, із 487 поліграфічних підприємств, з якими виборчі комісії укладали договори на друк виборчих бюлетенів, лише 4 мають ліцензії Міністерства фінансів України, що необхідно для надання таких послуг.

– Практично один клан контролює президентську вертикаль, уряд, парламент, силові структури, суди, місцеві адміністрації. Їм лишилося лише встановити контроль над місцевим самоврядуванням, щоб його знищити. Їм не потрібно, щоб місцеві ради приймали рішення, а їм потрібні прокуратори, що будуть виконувати їх вказівку, не задумуючись, чи відповідає вона Конституції і закону. Нам треба захистити місцеве самоврядування», – зазначив Турчинов.