Постамент для пам’ятник вчителю вже облаштували біля третьої школи, що на вулиці Грушевського, 3. Решта елементів пам’ятника мають встановити до кінця року.

За умовами Громадського бюджету усі проекти, які стали переможцями мають бути реалізовані упродовж року. Якщо з якихось причин проект до кінця року не втілили у життя, то кошти передбачені на його реалізацію залишаються у казні міста. Проект «Пам’ятник вчителю» став одним із переможців минулорічного громадського бюджету. На його виготовлення та встановлення передбачено  999 800 гривень.

Частину робіт уже виконали. Зараз у столиці триває робота над виготовленням фігур для пам’ятника. За словами начальника управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольги Поихиляк, скульптурна композиція складатиметься із трьох фігур, і відображатиме певний філософський задум. Доповнюватиме її напис «Кожен тобі – учитель». Фігури будуть відлиті із бронзи.

Роботи із благоустрою території для композиції біля школи вже завершили. А до кінця року мають оплатити виготовлення та встановлення скульптур. Новий пам’ятний знак перебуватиме на балансі Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №3 з поглибленим вивченням іноземних мов.

Ольга Трач

Фото автора