Щосуботи у Тернополі організовуватимуть сільськогосподарські ярмарки. Влаштовуватимуть торговицю на масиві «Дружба». Таке рішення прийняв міськвиконком за зверненнями мешканців цього мікрорайону.

Відтак проводитимуть сільськогосподарські ярмарки у Тернополі щосуботи на перетині вул. Миру – Дружби. На цих ярмарках реалізовуватимуть свою продукцію місцеві виробники. В асортименті обіцяють продукти сільського господарства за цінами виробників. Як повідомили у прес-службі Тернопільської міської ради, видано дозвіл на проведення сільськогосподарських ярмарків до кінця цього року.

«Таке рішення було прийнято, враховуючи звернення мешканців масиву «Дружба». На сільськогосподарських ярмарках  буде представлено весь асортимент сільськогосподарської продукції. Таким чином місцеві мешканці зможуть купувати продукцію сільського господарства, товари підприємств харчової та переробної промисловості за цінами виробників».

Додамо, раніше у чотирьох мікрорайонах Тернополя проводили сільськогосподарські ярмарки, які організовував департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації.

Софія Романська