«Жива бібліотека» – ініційовану гру під такою назвою організували у рамках соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Тернополяни поважного віку ділилися власним життєвим досвідом зі студентами ТНПУ.

Літні люди виступали у ролі людини-книги, розповідаючи молоді, як долати життєві труднощі та випробування.

«Учасники соціальної ініціативи «Єднання поколінь» сьогодні по-новому познайомилися з життєвою історією один одного. Допомогла їм у цьому інноваційна гра «Жива бібліотека». Протягом години поважні тернополяни спільно зі студентами ТНПУ ім. В. Гнатюка у ролі «людини – книги» розповідали про власний досвід і випадки з життя, у яких стикалися із найбільш поширеними труднощами, формами сегрегації і упередженнями, які вплинули на їхнє життя. Новий формат зустрічі дозволив кожному учаснику по-іншому подивитися на людей, які разом з ними ходять на зустрічі та глибше пізнати історію кожного. Це і було головною метою зустрічі, адже головним гаслом «Живої бібліотеки» є: «Не судіть за обкладинкою».

Додамо, 13 жовтня соціальна ініціатива «Єднання поколінь» відзначає другу річницю створення. З цієї нагоди в Українському домі відбудуться урочистості.

Софія Романська