Новий режим роботи парковок в Тернополі встановили у міській раді.

До переліку місць для паркування також додали нові, які виділили нещодавно – на вулиці Замковій біля пологового будинку та на бульварі Шевченка біля драмтеатру. Всього в місті діє 17 парковок, дві з яких є безкоштовними – на вулиці 15 Квітня-Братів Бойчуків та на вулиці Поліській.

Половина парковок в Тернополі працюють щоденно, крім релігійних та державних свят. Є такі, які працюють у понеділок-п’ятницю, або вівторок-неділю. Парковка на вулиці Микулинецькій парцює тільки у суботу і неділю. Єдине місце для паркування, яке працює щоденно, в тому числі у свята, і цілодобово – це на майдані Привокзальний.

Детальніше із графіком роботи місць для паркування транспортних засобів можна ознайомитися у таблиці, яку подаємо нижче.  

На початку лютого на виконкомі затвердили Протокол засідання конкурсного комітету з визначення суб’єктів господарювання – операторів паркування транспортних засобів в місті Тернополі. Відповідно до нього більшість парковок в місті тепер обслуговує підприємець Віталій Бойчук. Договір з ним уклали терміном на три роки.