Більше тисячі колядників зібралося у торговому центрі «Подоляни». Відтак у Тернополі було встановлено рекорд – «Найбільш масова коляда». Зареєстрував його представник «Книги рекордів Тернополя» Олександр Смик.

 

Тисячоголосся колядників прийшло почути чимало жителів обласного центру, а також гостей міста. Колядки виконувало близько десяти вокальних колективів, а також співаки-аматори. У репертуарі – десять популярних Різдвяних пісень.

«Минулого року на аналогічній події нам вдалося зібрати близько півтисячі колядників. А вже цього року ми поставили ще більш амбітну ціль – тисяча колядників. І мети було досягнуто, вдячні всім, хто колядував, а також долучався до акції. Адже під час цього заходу була можливість пожертвувати на потреби дітей з важкими формами інвалідності», – відзначає координатор заходу Андрій Костюк.

Під час акції діяла благодійна ініціатива «Подаруй дитині комфорт». Волонтери продавали пампухи, а виручені кошти збирали на потреби дітей з інвалідністю. «Зібрані гроші ми спрямуємо на потреби діток з інвалідністю. Зокрема гроші підуть на засоби особистої гігієни, а також інші необхідні для них речі першої необхідності», – додає ініціаторка благодійної ініціативи Олена Коваль.

По завершенню дійства вручили сертифікати щодо найбільш масової коляди у Тернополі координатору заходу Андрію Костюку та ініціаторам благодійної ініціативи «Подаруй дитині комфорт» Олені Коваль та Олександру Хомі. Додамо, в результаті благодійної акції вдалося виручити близько дванадцяти тисяч гривень.

Софія Романська

Відео ІНТБ