З покращенням погоди у Тернополі взялися за ремонт доріг. Поки що ямковий.

Ремонтує тернопільські дороги комунальне підприємство “Міська шляхово-експлуатаційна дільниця”. За словами міської влади, ремонтні бригади необхідною технікою, інструментом та матеріалами забезпечені.

Доріг, що потребують ямкового ремонту у Тернополі чимало. Відтак міська рада спершу сформувала перелік усіх потребуючих, серед яких визначила першочергові. До них увійшли основні магістральні розв’язки міста, з яких і почали. Деякі з них вже підремонтували, повідомляє телеканал TV-4.

– Це “Збаразьке” кільце, це кільце яке знаходиться між вулицею Тарнавського і масивом “Канада”, це кільце яка знаходиться при повороті на вулицю Біла і переїзд до центру і Залізничного вокзалу. Відремонтовані вже “Петриківський” спуск а також кільце, яке знаходиться при виїзді з Живова на вулицю Микулинецьку. Закінчили роботу по вулиці Протасевича. Розпочали робити ремонт-робіт на проспекті “15 квітня”, наступним етапом піде “Злуки” і Живова, – розповів міський голова Тернополя Сергій Надал.

Надалі обіцяють відремонтувати і решту доріг та вулиць міста, які потребують ямкового ремонту. Щодо якості робіт – всі технології витримуються, стверджує відділ технагляду міської ради, який постійно контролює роботу ремонтників.

– Єдиною проблемою може бути погода, звичайно, що при поганій погоді припиняються зразу всі роботи, для того і створений відділ, щоб повністю виконували технологічні вимоги – пояснив начальник відділу технагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Кажуть, якщо погода буде сприятливою, тобто без дощу, повністю завершити ямковий ремонт на усіх дорогах і вулицях міста вдасться за три тижні. У скільки обійдеться такий ремонт місту, влада поки не знає. Сума стане відома, коли завершать роботи та порахують витрати. Щодо тернопільських доріг, які потребують капітального ремонту – за них планують взятися з літа.