У Тернополі науковці та педагоги-новатори отримуватимуть премії міської ради

09/08/2018 0
Розмір тексту:

Талановиті науковці, дослідники, фахівці закладів освіти та наукових установ Тернополя отримуватимуть премії Тернопільської міської ради. Відповідне рішення затвердили на сесії міської ради 8 серпня.

– Таку премію запроваджуємо з метою підтримки і стимулювання талановитих, відомих молодих вчених, дослідників, педагогів-новаторів, які працюють в закладах освіти та наукових установах, що розташовані на території Тернополя, – розповіла Ольга Похиляк. – Кількість та розмір премій своїм рішенням щорічно затверджує сесія міської ради. Повторно премія може присуджуватися тій же особі, але не раніше, ніж через п’ять років після отримання попередньої.

У Положенні про премії для науковців зазначено, що претендувати на її отримання можуть наукові та науково-педагогічні працівники, працівники закладів загальної середньої освіти, коледжів, професійно-технічних закладів, управління освіти і науки міської ради, Тернопільського комунального методичного центру науково-освітніх інновацій та моніторингу, докторанти, аспіранти, стажисти-дослідники та інженерно-технічні працівники закладів вищої освіти та наукових установ, які проводять наукові дослідження, мають опубліковані наукові праці. Премію вручатимуть до Дня міста. Кандидатів на премію пропонуватиме конкурсна комісія. Її склад щороку затверджуватиме постійна комісія міської ради з гуманітарних питань. Кандидатури на здобуття премії треба подати до 25 квітня, направивши конкурсній комісії лист-клопотання та документи, які  підтверджують досягнення кожного з кандидатів. Розмір премії для відомих вчених і знаних фахівців становитиме не менше 10 прожиткових мінімумів, для молодих учених і дослідників та педагогів-новаторів – не менше 7 прожиткових мінімумів. Береться до уваги прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений станом на 1 січня календарного року, під час якого відбувається вручення премії.

Ольга Трач

Фото автора

  • Теги:

Додати свій коментар

Креатор буд

Опитування

  • Хто, на Вашу думку, стане наступним Президентом України?

    Результати

    Loading ... Loading ...