У Тернополі готують великодні кошики для бійців ООС. Долучитися до благодійної акції просять жителів міста й області. Можна пожертвувати продукти, або ж перерахувати кошти на потреби бійців.

Організовує акцію Логістичний центр допомоги бійцям АТО. Волонтери збирають великодні смаколики, відправлять їх бійцям в переддень Пасхи.

«Приносити можна пасочки, м’ясо, ковбасу, шинку, сир (у вакуумних пакетах), буряк з хроном, домашню випічку, солодощі, шоколад, каву, чай, сухофрукти, горіхи, вітальні листівки. Тернополяни, закликаємо приєднуватися зібрати якомога більше смаколиків для наших хлопців. Поділіться смачними наїдками, якими ласуватимете у власних домівках на Великдень з тими, які святкуватимуть в окопах під обстрілами. Гостинці до Великодня можна приносити за адресою: вул. Збаразька, 16. За довідками телефонуйте на “гарячу” лінію Логістичного центру допомоги бійцям АТО: (097)2-055-055 або (067) 953-90-72. Гроші на потреби бійців можна надсилати на картку 4731 2191 0779 7171», – повідомила волонтерка Христина Феціца.

Софія Романська