Після Дня української анімації, який організували для тернопільської малечі у «Палаці кіно», з’явилася ідея створити в обласному центрі творчу студію. Діти там зможуть розвивати свої творчі задатки.

День української анімації у Тернополі не обмежився переглядом мультфільмів. Для малечі влаштували майстер-клас з виготовлення пластилінового мультика. Як працювати з пластиліном, навчав відомий продюсер Анімаційної студії Primus Animation Андрій Малюхович.

«Дуже приємно бачити цей дитячий ентузіазм. І щоб не втратити той запал, необхідно з раннього дитинства розвивати творчі задатки у дитини. Тоді вона спрямовуватиме свою енергію у правильне русло. Ми лише хочемо допомогти у цьому дітям. Показуємо, як твориться мультфільм. Як показує практика, це дуже цікаво не лише для дітей, а й для їхніх батьків. Зараз українська анімація відроджується. У багатьох містах відкриваються анімаційні студії. Сподіваємося, у Тернополі також перейматимуть цю традицію», – відзначає Андрій Малюхович.

На день Української анімації у «Палац кіно» прийшло понад дві сотні діток. Нагадаємо, акція відбулася у рамках проекту”Кіно UP”. Діти мали можливість познайомитись із режисерами, авторами, сценаристами мультфільмів.