«Вуличний простір для громадських активностей», – такий проект пропонує тернополянам громадська ініціатива URBAN.te.

За словами авторів, це урбаністичний проект, що передбачає комфортне облаштування міського простору. Ініціативна група молоді сподівається, що завдяки перемозі в громадському бюджеті вдасться реалізувати ідею.

Представники громадської ініціативи з URBAN.te працювали над проектами вже реконструйованої вулиці Чорновола, скверу Волонтерів, а також пляжу Циганка. Окрім цього, у 2016 році ініціативна група молоді та представників громадських організацій розробили проект “Молодіжний центр” та змогла отримати перемогу у громадському бюджеті. За проект проголосувало більше 800 тернополян.

«Завдяки цікавій ідеї та наполегливості нам вдалось створити Молодіжний центр, який зараз працює. Одну з головних ролей у підготовці проекту “Створення молодіжного центру в місті Тернополі”, зіграла Громадська ініціатива URBAN.te. Станом на сьогодні ми знову пропонуємо Тернополянам підтримати проект – “Вуличний простір для громадських активностей”. Це маленький урбаністичний проект. Проект вуличний простір – це відкритий, доступний, соціальний простір, основне завдання якого сприяти комунікації в громаді», – представниця громадської ініціативи Анастасія Джула.

Софія Романська